KURUMSAL

KURUMSAL

Misyon - Vizyon

MISYONUMUZ :

Her müsteri bizim için özeldir ve müsteri memnuniyeti, herseyden önceliklidir. Müsterilerimizin çözüm ortagi ve dogal danismani olarak, onlari daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hizli biçimde karsilayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kisisel ve kurumsal gelisimimiz için yasamimizin vazgeçilmez bir unsuru ve sirket kültürümüzün en önemli degeridir. Kalitemiz hakkindaki ölçütü müsterilerimiz saptamaktadir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müsteri görüs ve önerileri baglayicidir.

Uygun fiyat ve dürüst çalismayi kendine ilke edinmis olan firmamiz, sorun ve taleplerinize en kolay, en dogru ve hizli çözümler üreterek satis ve satis sonrasi hizmette de sizleri zor durumda birakmayacak sekilde çalismaktadir.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satis sonrasi hizmetlerimizle sagladigimiz güvenirlik ve yüksek is ahlakimiz ile müsterilerin ilk tercihi olarak, çalisanlarimiz, hissedarlarimiz ve müsterilerimiz için deger yaratan bir sirket olmak yegane hedefimizdir.

 

VIZYONUMUZ : 

Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak

Dürüst, güvenilir, tutarli ve müsteri odakli olmak

Doga ve çevreye karsi duyarli ve saygili olmak

Is güvenligini önde tutarak en degerli seyin insan oldugunu unutmamak

Akil ve bilimin isigindan uzaklasmamak